Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму

Комплексна реабілітація алкозалежних у  Центрі відновлення  Ренесанс – виключно професійний підхід і гарантія результату!

Алкоголізм – це хімічна залежність від алкоголю, яка штовхає залежного до безконтрольного пиття незалежно від життєвих та внутрішніх обставин. Алкоголізм є хронічним поведінковим захворюванням. Хвороба алкоголізм визнана Міжнародною Організацією Здоров’я, та виражена у трьох основних симптомах. По-перше, прагнення до пиття поступово стає нав’язливим, залежний звертається до алкоголю все частіше. По-друге, руйнуються фізична, емоційна, соціальна та духовна сфери життя. По-третє, втрачається контроль над питтям, навіть при несумісних обставинах, чи проти свого слова залежний п’є. Наслідки алкоголізму виражені саме через ці симптоми.

Реабілітація алкозалежних – це комплекс заходів, що направлені на:

 • відновлення усіх зруйнованих алкоголем сфер життя;
 • усунення причини алкоголізму – прагнення до пиття;
 • профілактику можливого зриву, навчанні навичкам збереження тверезості;
 • ресоціалізацію залежного, відновлення зруйнованих відносин, виправлення деструктивних моделей поведінки;

 

Важливо розуміти, що алкоголізм є прогресуючим захворюванням, та чим довше залежний буде пити, тим гірше будуть наслідки алкоголізму. Якщо Ви зіткнулись з проблемою алкоголізму – хутчіше звертайтесь до фахівців! Своєчасна реабілітація алкозалежних здатна зберегти життя та здоров’я залежного, повернути його до нормального життя. Почати ніколи не пізно, в умовах клінічного стаціонару можливе максимальне відновлення залежного та його одужання. Ми гарантуємо результат навіть у найважчих ситуаціях!

РеабілітаціяалкозалежнихуЦентріРенесанс  – цекомплекснадопомога, індивідуальнийпідхід, тарозуміннякожноїконкретноїситуації.

Чому варто звернутись саме у клініку Ренесанс? Тому що, одужання від алкоголізму можливе тільки при наступних умовах:

 • гарантії тверезості пацієнта на момент реабілітації;
 • технологічному оснащенні закладу та постійності процедур;
 • цілодобовому супроводженні фахівцями;
 • можливості миттєво реагувати на критичні ситуації;

 

Центр Відновлення Ренесанс повністю відповідає всім цим умовам. Відділення клініки терапії та реабілітації залежностей  відповідають європейським вимогам якості та оснащеності. Реабілітація алкозалежних в клініці Ренесанс  складається з чотирьох етапів одужання, які послідовно дозволяють досягти основної мети – повного звільнення від алкогольної залежності.

 1. Детоксикація від алкоголю, діагностика алкоголізму, мотиваційні вправи. Для звільнення від алкогольної залежності у першу чергу потребується повернути пацієнта до тверезого стану; максимально відновити працездатність залежного, провести первину діагностику стану залежності; пояснити самому пацієнту шляхи та засоби для позбавлення від алкоголізму. На базі наркологічного диспансеру ми проводимо комплексну детоксикацію: очищення крові та організму від алкоголю, купіювання абстинентного синдрому, нормалізацію емоційного та психічного стану. Діагностика на базі стаціонару дозволить створити індивідуальний план подальшого одужання. Мотивація пацієнта із перших же днів зробить одужання продуктивним. У критичних випадках реабілітація алкозалежнихможе початись із виїзду фахівців додому.
 • Психічне та фізичне відновлення. Першочерговим завданням спеціалістів клініки є максимальне відновлення здоров’я та психіки клієнта. Тільки так можливо мобілізувати клієнта для подальшого позбавлення від залежності, психологічної терапії та якісної ресоціалізації. Ми проводимо комплексну фізичну та психологічну реабілітацію клієнта.

 

Психологічне відновлення: це комплекс терапевтичних послуг, що надають психолог, психотерапевт та лікар нарколог-психіатр. До них відносяться:

 1. Психотерапія та психологічні консультації (груповий та індивідуальні формати)
 2. Розвиток особистості за Стівеном Кові
 3. Робота з відчуттями, практики внутрішньої саморегуляції
 4. У разі необхідності – медикаментозна підтримка.
 • Реабілітація алкогольної залежності. Основний етап у Програмі одужання від алкоголізму. Долучити клієнта до етапу реабілітації від алкогольної залежності ми намагаємося якомога раніше. Зазвичай вже на третьому тижні клієнт готовий проходити реабілітацію. Реабілітація від алкогольної залежності йде паралельно усім іншим етапам і є основною складовою частиною програми. За час реабілітацію клієнт дізнається про алкогольну залежність комплексну та всебічну інформацію, навчається навичкам профілактики та попередження зриву, надбає нові цінності та принципи, що спонукають до тверезого життя. Умова Терапевтичного Середовища дозволяє максимально ефективно та наближено до реальних подій надбати усі необхідні навички. А цілодобовий супровід фахівців за індивідуальною корегуємою програмою одужання забезпечить гарантії одужання.
 • Ресоціалізація. Етап ресоціалізації також починається задовго до виходу із стаціонару. Знаходячись у Терапевтичному Середовищі клієнт зі сторони може спостерігати за своєю поведінкою та негативними звичками, а всебічна підтримка оточуючих людей із схожою проблемою та фахівців дозволить випрацювати нові моделі поведінки. Починається відновлення довірливих стосунків із родичами і близькими. При завершенні Програми клієнт поступово виходить у соціум під наглядом спеціалістів, що дозволяє комфортно і безболісно адаптуватись у тверезості в соціальному житті. Також можливе професійне зростання та залучення у навчання.

 

Чому саме ми? Центр відновлення Ренесанс входить до найпотужнішої в Україні Наркологічної Асоціації «Ренесанс». Асоціація має більш ніж п’ятнадцяти річний досвід реабілітації  залежностей, багатий штат фахівців та налічує бдизько 30 відділень по Україні і закордоном. На сьогодні ми кращі у реабілітації залежних. А ще ми розуміємо кожного, і досягаємо позитивного результату навіть у найважчих ситуаціях!

 

Не зволікайте у проблемі – почніть процес одужання вже сьогодні. Подзвоніть нам прямо зараз, і дізнайтесь більше!