Замовити дзвінок

Про нас

Центр відновлення здоров’я та розвитку особистості Ренесанс – це місце в якому надають комплекс послуг спрямованих в першу чергу на позбавлення від алкоголізму, наркоманії та поведінкових залежностей.Наше відділенняРенесанс у Чернівецькій області входить до найпотужнішої Міжнародної Наркологічної Асоціації “Ренесанс”. Досягнення Асоціації Ренесанс: авторська методика з реабілітації залежних, яка є найефективнішою в країні та заснована на стандартах ЄС та США, яка надає послуги по всій Україні та за кордоном, штат талановитих та різнопрофільних фахівців із багаторічним досвідом, і найголовніше –тисячі врятованих життів на протязі більш ніж 15-ти річної праці. Рівень надання послуг є безпрецедентним та передовим не тільки по області, але і по всій країні.

Багаторічний досвід нашої роботи з різними формами залежності у поєднанні з щирою відданістю у допомозі залежним – основа нашої діяльності, яка вже тривалий час підтверджується тисячами людей, які повернули собі повноцінне життя, сім’ю, роботу, близьку людину.

В нашій команді Ви ніколи не побачите людину, яка просто виконує свої обов‘язки. Навпаки, це лікарі вищої категорії та дипломовані психологи, які присвятили себе роботі з людьми. Тому в нас Ви завжди отримаєте індивідуальну допомогу, адже саме це є запорукою повноцінного одужання.

Наші відносини з Вами цілком прозорі та конфіденційні, оскільки клініка діє за вимогами чинного законодавства України, а Ваше перебування у нас залишиться тільки між нами.

Найважливішою складовою нашої методики є Терапевтичне Середовище – спільнота людей, об’єднаниходнією проблемою під супроводом та направленням фахівців. Комплексний підхід та розуміння кожної ситуації дозволяють досягти ефективного результату з одужання. Ми можемо гарантувати стовідсотковий результат одужання навіть у найважчих ситуаціях! Звернувшись до фахівців Ренесанс ви отримаєте не тільки високоякісні послуги в європейських умовах, але і щиру підтримку досвідчених професіоналів, здатних вирішити навіть найскладніші завдання.

Виникли проблеми з залежністю? Не зволікайте – зверніться до спеціалістів! Зателефонуйте нам прямо зараз!