Замовити дзвінок

Методика

Відповідно до основних вимог державних програм з профілактики наркозалежності, потрібно більш поглиблене дослідження  причин формування залежності від психоактивних речовині.

Отже  одним з вирішальних чинників у виборі стратегії реабілітації є створення психологічного портрета пацієнта, виявлення тих причин, які призвели конкретно його до вживання наркотиків.

Дана методика допомагає сформувати навички, завдяки яким людина зможе вирішувати життєві  ситуації без вживання психоактивних речовин, відновивши як своє  фізичне, психологічне здоров’я, так і соціальний статус та складається з наступних елементів:

 1. Індивідуальна та групова психотерапія;
 2. Протирецидивні тренінги;
 3. Елементи програми «12 кроків» та принципи терапевтичного товариства;
 4. Релаксаційні техніки;
 5. Елементи системної сімейної терапії;
 6. Елементи гештальт-терапії;
 7. Спортивні заходи (футбол, теніс, волейбол та ін.)
 8. Фізіотерапевтичні процедури;
 9. Елементи терапії зайнятості формують (розвиток позитивного ставлення до праці, отримання результату і задоволення від виконаної роботи);
 10. Лікувальний масаж (методика мануального впливу на тканини і органи людини, сприяє оздоровленню, поліпшенню самопочуття, стабілізації емоційного стану, релаксації, а також профілактиці і лікуванню захворювань опорно-рухового апарату);
 11. Кінезіотерапія (щоденні заняття лікувальною фізкультурою і спортом сприяють фізичному розвитку, дисциплінують, дають заряд енергії та позитивні емоції)
 12. Ароматерапія та сауна (стимулює захисні властивості організму, підвищує імунітет, позитивно впливає на дихальну, опорно-рухову, серцево-судинну системи, сприяє виведенню токсинів і шлаків з організму природнім шляхом);
 13. Фітнес;
 14. Клієнти центру Ренесансзалучаються також до різнопланових культурних заходів – від локальних драматичних гуртків та організації власного дозвілля, до відвідування театральних вистав, концертів, екскурсій;

 

Ми допомагаємо повернути людині повноцінне життя, відчути себе цілісною особистістю, яка чітко розуміє свої життєві кордони та йде дорогою набутих пріоритетів і цінностей!

Наші потужні методики і великий досвід дозволяють підібрати найефективніший шлях до зцілення. Центр відновлення здоров’я та розвитку особистості  ⎼ це місце, де зцілюються хворі серця, де просвітлюються думки і відкриваються очі. Місце, де людина обирає правильний шлях і навчається долати свої слабкості, сумніви, стає сильнішою.

Ми чудово розуміємо, як важко наважитись на цей крок та розпочати процес позбуття наркозалежності. Але, ви маєте розуміти, що з такими хворобами, як наркоманія, алкоголізм важко впоратись наодинці. Ми, як ніхто інший, розуміємо усі підступні сторони хвороби і знаємо концепцію одужання. Наші спеціалісти впевнені в своїй роботі і готові допомогти саме зараз!

Наші спеціалісти ведуть постійний моніторинг динаміки протікання хвороби, контролюючи процес на всіх етапах відновлення. Ми враховуємо усі індивідуальні особливості кожного клієнта, даємо можливість побачити себе зі сторони, проаналізувати фронт необхідних робіт над собою. Ви можете завжди розраховувати на нашу професійну підтримку.