Замовити дзвінок

Лікування наркоманії

Залежність від наркотиків потребує негайних рішень! Почніть комплексне відновлення та  реабілітацію від наркозалежності із гарантованим результатом у Клініці Ренесанс. Компетентність і професіоналізм – запорука успіху!

Наркоманія є чумою ХХІ сторіччя. Тільки в Україні за найоптимістичнішими оцінками 1.5 мільйони людей систематично вживають наркотики, 500 тисяч ін’єкційним шляхом. Це означає, що кожна 6 сім’я зіткнулася із проблемою наркоманії. І хоча існують безліч видів наркотиків, але залежність завжди одна. Наркоманія – це хімічна залежність від наркотиків, що виражена у непереборному прагненні вживати психоактивні речовини (наркотики). Наркоманія є хронічним захворюванням у першу чергу поведінки і психіки. Наркоманія є смертельною прогресуючою хворобою, саме тому не варто чекати, потрібно негайно почати реабілітацію, як тільки виявлена хвороба.

Хвороба наркоманія може розвитися незалежно від життєвих та внутрішніх обставин, вона виражена у трьох основних симптомах. По-перше, прагнення до вживання наркотиків поступово стає нав’язливим, залежний все частіше вживає. По-друге, руйнуються фізична, емоційна, соціальна та духовна сфери життя. По-третє, втрачається контроль над вживанням, залежний вживає все більше, починає брехати, стає більш асоціальним. Наслідки наркоманії виражені саме через ці симптоми.

Реабілітація наркозалежних – це комплекс заходів, що направлені на нівелювання усіх проявів хвороби, а саме:

  • відновлення усіх зруйнованих наркотиками сфер життя;
  • усунення причини наркоманії – прагнення до вживання;
  • профілактику можливого зриву, навчання навичкам збереження тверезості;
  • ресоціалізацію залежного, відновлення зруйнованих відносин, виправлення деструктивних моделей поведінки;

Важливо розуміти, що своєчасна реабілітація наркозалежності здатна зберегти життя та здоров’я залежного, і повернути його до повноцінного життя. Ніколи не пізно почати! Звернувшись у клініку РенесансВи отримаєте комплексні послуги в умовах клінічного стаціонару. Ми гарантуємо можливе максимальне відновлення, одужання та результат навіть у найважчих ситуаціях!

Реабілітація наркозалежності у Наркологічній Клініці Ренесанс відбувається за авторською  методикою та базується на трьох принципах – комплексність рішень, індивідуальний підхід, науковість та технологічність методів. Відділення клініки терапії та реабілітації залежних за своїм рівнем відповідають європейським стандартам якості та оснащеності.

Минадаємовсебічнийпідхідспеціалістіврізногопрофілювумовахклінічногостаціонару.

Одужання від наркоманії в стаціонарних умовах дозволяє забезпечити наступні необхідні умови, які неможливі при самостійній реабілітації наркозалежності:

  • гарантії тверезості клієнта на момент реабілітації;
  • технологічному оснащенні закладу та постійності процедур;
  • цілодобовому супроводженні фахівцями;
  • можливості миттєво реагувати на критичні ситуації;

 

Якщо у вашій сім’ї виникли проблеми з залежністю, не зволікайте,зверніться дофахівців!. Подзвоніть нам прямо зараз, і почніть реабілітацію вже сьогодні.