Лікування ігроманії
Реабілітація при ігроманії, лудоманії, залежності від азартних ігор – швидко та результативно повернемо до нормального життя навіть у важкій ситуації!
Залежністьвідазартнихігор (аболудоманія) – цевидповедінковоїзалежності, якийвираженийунепереборномубажаннілюдинигратиуазартніігриузбитокусімсферамйогожиттєдіяльності. Лудоманія є жахливою хворобою, яка не тільки розорює залежного матеріально. Ігроманія руйнує сім’ї, призводить до фізичних та психічних ускладнень, виникнення інших залежностей. Саме тому реабілітація при ігроманії є першочерговим та нагальним завданням, коли хвороба виявлена.
Наслідки залежності від азартних ігор, лудоманії. Чому реабілітація наркозалежних варто почати негайно?
Якщо не провести реабілітацію при ігрової залежності своєчасно, то лудоманія не тільки призведе до руйнування сімейних та суспільних відносин, а також до погіршення фінансового стану. Працездатність хворого значно знижується, так само як знижується його інтерес до будь-яких інших аспектів життєдіяльності оскільки наслідки залежності стають все більш болючими і незворотними, реабілітацію при ігроманії треба почати одразу після виявлення хвороби.
Як виявити хворобу? Ознаки ігроманії
Ознаки залежності від азартних ігор важливо знати «у обличчя». Тільки так можливо зрозуміти, наскільки важливо проводити реабілітацію при ігроманії.
- Постійна замученість, збільшення часу, що людина проводить у грі та заради гри.
- Зміна кола інтересів, витіснення попередніх цілей, прагнень та цінностей нав’язливим бажанням грати. Постійні думки про гру, переважання та уявлення ситуацій, пов’язаних із ігровими комбінаціями.
- «Втрата контролю», що виражається у нездатності припинити гру як після великого виграшу, так і після постійних програшів.
- Стан психологічного дискомфорту, подразнення, занепокоєння, що розвивається через порівняно короткі проміжки часу після чергової участі у грі, нав’язливе бажання знову прийняти участь у грі. Такі стани за рядом ознак нагадують стан абстинентного синдрому; вони супроводжуються головним болем, порушенням сну, занепокоєнням, поганим настроєм, порушенням концентрації мислення та уваги.
- Характерне поступове збільшення частоти участі у грі, прагнення до все більш високого ризику.
- Швидко наростаюче зниження здатності до супротиву бажання прийняти участь у грі. Рецидиви залежної поведінки після рішення припинити будь яку участь у азартних іграх.
Реабілітація при залежності від азартних ігор за методикою Ренесанс
Основними принципами реабілітації при ігроманії є всебічне відновлення усіх потерпілих сфер життя, наскільки це можливо; а також першочерговим завданням спеціалістів клініки є максимальне відновлення здоров’я та психіки клієнта; усунення причин захворювання, профілактика можливого рецидиву, поступова ресоціалізація клієнта. Тільки так можливо мобілізувати клієнта для подолання залежності та повернення до повноцінного життя у соціумі. Ми проводимо комплексну фізичну та психологічну реабілітацію клієнта.
Психологічне відновлення: це комплекс терапевтичних послуг, що надають психолог, психотерапевт та лікар нарколог-психіатр.
На сьогоднішній день залежність від азартних ігор являється серйозною проблемою, як у житті конкретно взятих людей, так і суспільства у цілому. Реабілітацію при ігроманії важливо здійснювати так само, як і у випадку будь якої іншої залежності.
Зверніться до спеціалістів для того, щоб почати ефективну реабілітацію лудоманів! Подзвоніть нам прямо зараз – ми гарантуємо результат.